İstanbul'da kürtaj yapan EN İYİ DOKTORLAR için tıklayınız.

Evlilik dışı kürtaj fiyatları

Plansız ve istenmeyen gebelikler genellikle henüz nikah kıyılmadan, flört döneminde gerçekleşiyor, bu durumda maliyet hesabı yaparken evlilik dışı kürtaj fiyatlarının ne kadar olduğunu öncelikli olarak araştırmanız gerekebilir, ayrıca herhangi bir risk almadan bu gebeliği atlatmak için vakum kürtajın kaç dakika süreceği, kürtaj sonrası ağrı veya kanama gibi bir komplikasyonla karşılaşılıp karşılaşılmayacağı, kürtajdan sonra yeniden gebe kalmada sorun olup olmayacağı, kürtaj yasasına göre en fazla kaç haftalıkken çocuk aldırılabileceği gibi ayrıntıları ve İstanbul'da kürtaj yapan doktorların kimler olduğunu merak edersiniz, bunlar için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan veya den kürtaj fiyat listesi isteyerek bağlantıya geçebilirsiniz, veya aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde direkt soru gönderebilirsiniz, takma isim kullanmanızda bir sakınca yok, tüm soru ve yorumlar direkt cep telefonu ekranıma düştüğü için birkaç dakika içinde yanıt yazabiliyorum.

Bekar bayanların, yani henüz evli olmayanların kürtaj fiyatlarının kaç para olacağına geri dönersek, bu konuda evli veya bekar ayrımı yapmadığımızı söylemek isterim, önemli olan resmi gazetede yayınlanmış olan kürtaj yasalarına göre 10 haftayı geçmemiş bir gebeliğe sahip olmaları ve resmi nikah ile biriyle evli ise eş rızasının olup olmadığıdır. Genel hatları ile İstanbul'da kürtaj ücretleri kaç haftalık hamile olduğunuza göre belirleniyor, son gördüğünüz adet bir kenara not etti iseniz o tarhten itibaren günümüze kadar arada kalan haftaları sayın, hamilelik haftanız ortaya çıkacak, adet gecikmesi olması ile gebelik testinin ilk pozitif olduğu günler genellikle 4-5 haftalık bir gebeliği işaret eder ve çoçuk aldırma maliyetlerinde bir taban fiyat teşkil eder, ilave olacak her hafta için kürtaj fiyatıda adım adım artacaktır. Güncel kürtaj fiyatlarımız için arayın veya WhatsApp tan yazın.

Kürtaj maliyeti nedir yukarıda anlattık, 18 yaş altı kürtaj yapan yerler için gerekli evraklardan bahsettik, bekarlar kürtaj yaptırabilir mi ? evet, 17 yaşında kıza kürtaj yapılır mı ? anne veya babasından onay kağıdı alınarak yapılabilir, evli değilim kürtaj yaptırmak istiyorum derseniz bu mümkündür, evli olmadan kürtaj yasal mı ? evet , kürtaj şartları 2017 senesinde değişmedi, 16 yaşında kürtaj için mahkeme kararı gerekir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj yasası

Kürtaj yasak mı ?

Kürtaj

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.