Evlilik dışı kürtaj fiyatları

Plansız ve istenmeyen gebelikler genellikle henüz nikah kıyılmadan, flört döneminde gerçekleşiyor, bu durumda maliyet hesabı yaparken evlilik dışı kürtaj fiyatlarının ne kadar olduğunu öncelikli olarak araştırmanız gerekebilir, ayrıca herhangi bir risk almadan bu gebeliği atlatmak için vakum kürtajın kaç dakika süreceği, kürtaj sonrası ağrı veya kanama gibi bir komplikasyonla karşılaşılıp karşılaşılmayacağı, kürtajdan sonra yeniden gebe kalmada sorun olup olmayacağı, kürtaj yasasına göre en fazla kaç haftalıkken çocuk aldırılabileceği gibi ayrıntıları ve İstanbul'da kürtaj yapan doktorların kimler olduğunu merak edersiniz, bunlar için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi 0212 227 5519 dan veya WhatsApp 0532 221 3007 den kürtaj fiyat listesi isteyerek bağlantıya geçebilirsiniz, veya aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde direkt soru gönderebilirsiniz, takma isim kullanmanızda bir sakınca yok, tüm soru ve yorumlar direkt cep telefonu ekranıma düştüğü için birkaç dakika içinde yanıt yazabiliyorum :

DOKTORA SORU SOR     YORUMLARI OKU

Bekar bayanların, yani henüz evli olmayanların kürtaj fiyatlarının kaç para olacağına geri dönersek, bu konuda evli veya bekar ayrımı yapmadığımızı söylemek isterim, önemli olan resmi gazetede yayınlanmış olan kürtaj yasalarına göre 10 haftayı geçmemiş bir gebeliğe sahip olmaları ve resmi nikah ile biriyle evli ise eş rızasının olup olmadığıdır. Genel hatları ile İstanbul'da kürtaj ücretleri kaç haftalık hamile olduğunuza göre belirleniyor, son gördüğünüz adet bir kenara not etti iseniz o tarhten itibaren günümüze kadar arada kalan haftaları sayın, hamilelik haftanız ortaya çıkacak, adet gecikmesi olması ile gebelik testinin ilk pozitif olduğu günler genellikle 4-5 haftalık bir gebeliği işaret eder ve çoçuk aldırma maliyetlerinde bir taban fiyat teşkil eder, ilave olacak her hafta için kürtaj fiyatıda adım adım artacaktır. Güncel kürtaj fiyatlarımız için arayın veya WhatsApp tan yazın.

Kürtaj maliyeti nedir yukarıda anlattık, 18 yaş altı kürtaj yapan yerler için gerekli evraklardan bahsettik, bekarlar kürtaj yaptırabilir mi ? evet, 17 yaşında kıza kürtaj yapılır mı ? anne veya babasından onay kağıdı alınarak yapılabilir, evli değilim kürtaj yaptırmak istiyorum derseniz bu mümkündür, evli olmadan kürtaj yasal mı ? evet , kürtaj şartları 2017 senesinde değişmedi, 16 yaşında kürtaj için mahkeme kararı gerekir.

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya 0212 227 5519 - 0532 221 3007 WhatsApp Bakırköy İstanbul

Yorumlar

  1. İlişkiye girdikten 2 gün sonra regl oldum bir ay geçtikten sonra test yaptım negatif çıktı. 16 günlük bir gecikmem var iki gündür lekelenmeler oluşuyor bugün yine test yaptım yine negatif çıktı sizce hamilelik olasılığı ne kadar acaba

    YanıtlaSil
  2. 20haftalık istenmeyen gebeliğe ne şekilde son verilebilir ?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj yasak mı ?

Bekarlar kürtaj yaptırabilir mi ?