İstanbul'da kürtaj yapan EN İYİ DOKTORLAR için tıklayınız.

Kürtaj Yasası 2019

Son olarak kürtaj yasası 2019 ilk aylarında yeniden ele alınarak düzenlenmiş ve yürürlüğe girmiştir, yeni kürtaj kanununa göre 10 haftadan daha büyük gebeliklerin sonlandırılması konusunda kürtaj yasağı konmuştur, daha küçük gebelikler isteğe bağlı olarak kürtaj edilebilir , ayrıca 18 yaşından henüz gün almamış genç hanımların kürtaj olabilmek için anne veya babalarından " kızımın kürtaj olmasına iizn veriyorum " diye bir imzalı kağıt getirmeleri gerekiyor , noterden tasdik şart değil , yine evli bayanlarda kocalarından buna benzer bir izin kağıdı getirecekler , bekar bayanlar çok şanslı kimseye sormadan kürtaj olabilecekler.

Kürtaj fiyatları

2014 Şubat ve Mart aylarında İstanbul ve Ankara'da kürtaj fiyatları genel hatları ile gebelik haftasına dayanılarak belirleniyor , erken gebelik olarak kabul edilen 4 haftalık hamileliklerde İstanbul'da ... liraya , 5 haftalıksa ... , 6 haftalıksa ... şeklinde çocuk aldırma ücretleri mevcuttur , kızlık zarı diktirme fiyatları ise flep yöntemi kalıcı dikim şeklinde olanı İstanbul'da yaklaşık .... tl civardır, son olarakta FUE yöntemi saç ekimi fiyatları kellik durumunuza göre değişmek şartı ile .... lira ile .... lira arasındadır.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj yasası

Kürtaj yasak mı ?

Kürtaj

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.